Liepājas ezera laivu īre un zivis

  • Mills

    Vai kads nezin, kur Liepājas ezerā var izīrēt laivu?

    22.02.2005 - 10:47

  • raimis

    es varu iziireet, cik par to esi ar mieru maksaat diennaktii?

    27.03.2005 - 23:41

  • raimis

    pārdod jaunu plakandibena koka laivu!

    11.04.2005 - 17:59

  • jurka

    par cik naudam pardod plakandibena laivu?

    25.04.2005 - 12:12

  • LAIVAS MAKŠĶERĒŠANAI

    Pārdodam un izīrējam jaunas laivas makšķerēšanai un pīļu medībām Liepājā un tās apkārtnē.

    06.05.2005 - 13:32

  • Jānis

    God. "ezeri.lv" lietotāji, lūdzu pievērst uzmanību lietošanas noteikumiem. Reklāma bez saskaņošanas ar biedrību "Latvijas ezeri" vortālā aizliegta. Praktiski tas nozīmē, ka par reklāmas izvietošanu kaut kas ir jādod pretī - visbiežāk - informācija.

    09.05.2005 - 12:29

  • Aga

    No komentāriem pie Liepājas ezera sapratu, ka autori niedru pļaušanu neuzskata par pareizu rīcību? Tā ir? Personīgi man tas neliekas prātīgi.

    12.05.2005 - 17:35

  • Jānis

    1.Lielākajā daļā gadījumu niedru pļaušana ir pretlikumīga rīcība - MK noteikumi pieprasa nopļautās niedres no ezera izvākt, bet es nezinu, kur tas tiktu darīts, manuprāt, nekur. Zinu vienu gadījumu - Lielo Subates ezeru, un arī tur izvāktās niedres turpat krastā tika sadedzinātas, tātad darbs ieguldīts, bet efekts nulle. 2.Efekts no niedru pļaušanas, pat ja niedres tiek pareizi izvāktas, var būt tikai barības vielām nabadzīgos ezeros. Latvijā tādi ir ap desmit.

    12.05.2005 - 19:22

  • raitis

    Laivu noma Liepājas ezers:1. Laiva Pella ar Suzuki 5hp dzinēju, cena par dienu 20LVL+degviela. Cope Liepājas ezerā, putnu medības līdz trīs cilvēkiem.
    2. Motorlaivas noma ar gidu Blesser ar Suzuki 90hp dzinēju cena par dienu 40lvl+degviela. Cope Liepājas ezers, Bārtas upe, Liepājas ostas akvatorijs, Jūras piekraste līdz 10km no krasta.

    21.08.2013 - 19:06

  • Velamies nomat

    Kur noma Liepaja nelielu Kuteru 4 cilvekiem no 16 julija lidz 21 julijam makskeresanaij jura.Esam apmetusies viesu nama.Esam apmetusies viesu nama Lenkas pie juras.

    07.06.2014 - 18:12

  • maksiis

    Kāds izīrē laivu ar motoru Liepājas ezerā? Pats esmu Liepājnieks, mana mīļotā meitene ieradusies no Latgales gribēju parādīt ezeru . Kādreiz man pašam bija laiva bet tas jau sen. Vai vispār tas ezers nav aizaudzis un ir iespējams izbraukt kur? Ka zābaks ne iet kā arklis pa grunti? :)

    22.05.2019 - 19:48


Return to Cope forum

  • Our sponsors:
  • www.e-formas.lv
  • Sorosa Fonds Latvija
  • LVAF
  • More on lakes:
  • ILEC
  • Poseidon.by
  • UKLakes
  • VISS Sverige
  • Lake Net
  • Zive
  • Baikal
  • labaslaivas