šo lapu vispār vairs neapmeklēšu

  • juka

    bardaks es šo lapu vispār vairs neapmeklēšu idiotu bars kretīnisma izpausme ar savu aizsardzību ejiet dirst

    19.08.2007 - 17:22

  • juka2

    jukuši esat kapēc 20 ezerus tikai?gaidu sīkus paskaidrojumus ja nē atbildēsiet par nelikumīgu pieejas slēgšanu datubāzei jo es galu galā maksāju par internetu tas nozīmē ka arī piekļuvei ir jābūt neierobežotai interneta resursiem jebkurā diennakst laikā skaitā utt

    19.08.2007 - 17:25

  • juka

    kas tās par debīlībām ka var apskatīt tikai 20 ezerus kurš kretīns tizlenis to ir izdomājis?

    19.08.2007 - 17:25

  • juka

    kurš kretīns tizlenis ir izdomājis sistēmu ka dienā var apskatīt ne vairāk kā 20 ezerus purnu tādam izdauzīt un bez sirdsapziņas pārmetumiem

    19.08.2007 - 17:25

  • Andris

    juka: mēs ļoti priecāsimies par to, ka vairs neapmeklēsiet mūsu lapu.

    19.08.2007 - 18:52

  • nifs

    debīlāk izveidotu lapu par šo nekur citur internetā vairs nēesmu redzējis atraduši ko aizsargāt interesanti no kā tas ko jūs darat norāda tikai uz jūsu zemo debilitātes pakāpi tas ir nožēlojami un zemiski kauns ezeri.lv datubāzes veidotājiem

    19.08.2007 - 19:25

  • Andris

    Klau, juka, Tu taču teici, ka "šo lapu vairs vispār neapmeklēsi". Kā tas nākas, ka mēs Tevi joprojām šeit redzam? Pirmais ieraksts šorīt ap deviņiem, pēc tam vienpadsmitos, vēl pāris neveiksmīgi mēģinājumi ap trijiem pēcpusdienā. Kas notiek, vecīt?

    20.08.2007 - 17:05

  • juka

    un tā ka turpmāk lai tiktu noņemta sistēma kas ierobežo apskatīt ezerus pēc skaita.Tas jāizdara ne vēlāk kā tuvāsko triju dienu laikā.

    20.08.2007 - 21:30

  • Andris

    Esmu pabeidzis jauno sistēmu 2 dienas pirms termiņa.

    21.08.2007 - 10:21

  • haris

    kas atkal laikam tiešām jāaizbrauc ar izdauzīt debīlajam adminam purnu es teicuka izdauzīšu tad izdauzīšu lai tik pamēģina vēlreiz liegt man pieeju portālam un bez ezeru skaita ierobežojuma jo tas ir huligānisms ne datu aizsardzība mana IP adrese ezeri .lv administracijai ir neaizskarama diemžēl

    27.08.2007 - 16:25

  • Jānis

    20 ezeri dienā ir pagaidu pasākums. Pēc ielogošanās izstrādes šāds ierobežojums netiks piemērots datu sniedzējiem. Par datu sniedzēju var kļūt jebkurš interesents, varbūt kādreiz pat juka.

    27.08.2007 - 23:16

  • Andris

    juka ierunājās 2 dienas pēc tam, kad bija beidzies aizlieguma termiņš. Tagad pagarināju aizliegumu apmeklēt lapu uz gadu.

    28.08.2007 - 23:48

  • streamx

    Skato ka shii lapa ir s**s ja jau tikai 20 ezerus var apskatiit... Es mekleeju Siivera dziluma karti i to neatradu! psc!

    25.09.2007 - 20:49

  • Andris

    Esošā karte neder? Piedāvājam izstrādāt precīzāku Sīvera dziļumu karti par to, kas ir datubāzē. Skat. "Sazināties ar mums" lapas lejasdaļā.

    25.09.2007 - 22:11

  • deox

    bish jau sit cauri lapas autoru pesoniigais viedoklis 'par slikajiem cilveekiem, kas naak un peldaas un brauc ar laivaam un piedirsh ezeru'. ko tad vinjiem-- vispaar pie dabs nebraukt?

    jums vajadzeet njemt piemeeru no US Wisconsin un Michiganas shtatu uudenju apskaimniekoshanas panjeemieniem, kur rekreaacijas apjomi ir nesaliidzinaami intensiivaaki, bet nezin kaa uudenji taapat ir dzidri kaa akaa un ziviigi ka prieks.

    14.10.2007 - 12:02

  • Andris

    Negribu strīdēties un tā, bet Mičigana jau nu būtu pēdējā, kuru rādīt kā piemēru. Piemēram, Lielie ezeri, kuros var atrast gandrīz vai visu Medeļejeva tabulu - smagie metāli, kancerogēni, utt.

    14.10.2007 - 14:12

  • Jānis

    deox, ezeru problēmas rada: 1)notekūdeņi (vienalga, attīrīti vai neattīrīti), 2)līmeņa izmaiņas, kurās visbiežāk vainojami bebri, 3)krastu apbūve, 4)nesaprātīga laukkopība un mezšaimniecība. Peldētāji atsevišķi ir pamatīga problēma 3 ezeros, ņemot vērā arī peldētāju vēlmi piebraukt pie paša ezera - vēl 4 ezeros Latvijā.

    15.10.2007 - 16:43

  • Edgars

    Šī datubāze nekam neder, jo vienīgo informāciju ko te var atrast piemēram par rušona ezeru ir kā to sauc jā tiešām rušonu ezers
    vajag siikaaku informāciju!

    07.11.2007 - 17:24

  • Jānis

    Par Rušonu datubāzē ir milzums informācijas, ap 100 vienības, man apnika skaitīt. Fotogrāfijas vien 17. Varbūt pie vainas būs galīgi nederīga Interneta pārlūkprogramma?

    08.11.2007 - 02:19

  • Bestwick

    Lasu gadu vecus message un domāju cik tomēr brīžiem tie apmeklētāji ir plānprātīgi. Viņiem izstrādā, saformē un pad dod pieeju, bet tie vel dirš kautko un vēl pa purnu sola? :)

    01.07.2009 - 10:40

  • bumerangs

    Asveicams idiotisms ar to 20 ezeru apskatīšanu dienā! Tas ir pārgudro latviešu stilā!

    12.07.2009 - 17:40

  • Jānis L.

    Ir izlaista grāmata ;Latvijas ezeri; un tur ir smuka krāsās Sīvera ezera dziļuma karte.Kāpēc to nevar apskatīt in-tā?Aizliedzējiem ir tomēr stulbuma pakāpe.

    21.02.2010 - 08:14

  • Jānis

    Jāni L., dziļumu kartes pēc idejas bija pieejamas bez reģistrēšanās. Labojot pieejas sistēmu, labojumi tika izdarīti ne visos moduļos. Pateicos par norādi uz kļūdu.
    Iesaku tomēr piereģistrēties, pieejamās informācijas daudzums būs lielāks.

    21.02.2010 - 10:07

  • Vita > Jānis L.

    Par kuru grāmatu ir runa?

    21.02.2010 - 10:14


Return to Ezeri.lv forum

  • Our sponsors:
  • www.e-formas.lv
  • Sorosa Fonds Latvija
  • LVAF
  • More on lakes:
  • ILEC
  • Poseidon.by
  • UKLakes
  • VISS Sverige
  • Lake Net
  • Zive
  • Baikal
  • labaslaivas