meklēšana

  • es

    Nestrādā izvērstā meklēšana (neatver nemaz).

    15.08.2007 - 20:08

  • Andris

    Zinām. Apstājāmies pie tā, ka gribējām uztaisīt labāk, nekā bija, bet neizdomājām - tieši kā. Ieteikumi laipni gaidīti.

    15.08.2007 - 20:52

  • Andris

    Ar prieku varu paziņot, ka tagad atkal ir pieejama ezeru izvērstā meklēšana. Pašlaik vēl pieregulējam sistēmu, tāpēc dažbrīd kaut kas var nerādīties tā, kā gaidīts. Par pamanītajām kļūdām un nepilnībām lūdzu ziņojiet šeit pat forumā.

    20.09.2007 - 00:14

  • Cits Jānis

    Kā var tikt klāt hidroķīmijai, piesārņojuma rādītājiem, u.t.t.? Piereģistrējos, bet joprojām man tos neļauj apskatīt.

    18.10.2007 - 11:19

  • Cits Jānis, Kauliņš, ja kas :)

    Vēl viena nianse pie meklētaja. Nezinu, varbūt kauko neprotu, bet viena liela neērtība. Esmu atlasījis ezerus pēc kritērijiem (šodien, no Rīgas viss darbojas lieliski) un ieguvis sarakstu. Lai apskatītu detaļas par katru ezeru, es nevaru atgriezties pie saraksta, bet meklēšana jāatkārto katru reizi. Piem. LVĢMA vides datu bāzēs, kuras var kritizēt par saturu :), tas strādā ļoti ērti.
    Atbildi par hidroķīmiju lūdzu atsūtīt arī uz janis.kaulins@gmx.net

    18.10.2007 - 11:39

  • Jānis

    Visvienkāršākais ir katru apskatāmo ezeru atvērt jaunā tabā, kas vispār būtu optimāla pieeja filtru/meklētāju iedotā saraksta objektu apskatei.

    18.10.2007 - 12:01

  • Jānis

    Hidroķīmijas datiem var piekļūt, vispirms piereģistrējoties, un pēc tam sūtot pieprasījumu uz e-pastu. Pieprasījumā vajadzētu īsumā paskaidrot vajadzību un kvalifikāciju. Problēma: 1)ir nespeciālisti, kuri, izstrādājot dabas aizsardzības plānus par ezeriem, vienkārši noraksta datus no DB bez interpretācijas, paši neko nemēra, ar norakstītajiem datiem līdz ar to nesalīdzina. Tipisku gadījumu var redzēt nupat LOB taisītajā Dziļezera-Riebezera Dap. Šai gadījumā hidroķīmijas datu nekontrolēta pieejamība pat kaitē dabas aizsardzībai. 2)Tik specifiska informācija ir nepieciešama tikai cilvēkiem, kuri tiešām darbojas ar ezeriem. Līdz ar to viņu rīcībā arī ir kāda informācija par ezeriem, ar kuru mēs palūgsim padalīties. T.i., nevar informāciju bez maksas tikai ņemt, ir jādod arī pretī.

    18.10.2007 - 12:14


Return to Ezeri.lv forum

  • Our sponsors:
  • www.e-formas.lv
  • Sorosa Fonds Latvija
  • LVAF
  • More on lakes:
  • ILEC
  • Poseidon.by
  • UKLakes
  • VISS Sverige
  • Lake Net
  • Zive
  • Baikal
  • labaslaivas