Ezeri.lv vortāls - ko tas devis Tev?

  • Didzis

    Padalieties lūdzu informācijā, kā izmantojat informāciju, kas šajā lapā pieejama. Paldies!

    27.09.2005 - 22:15

  • Trezors

    Pirmkārt, man interesanti uzzināt, ko jaunu it kā par sev jau zināmiem un nezināmiem ezeriem. Otrkārt, vasarā plānojot ģimenes vai copes izbraucienus pie kāda no ezeriem, es vispirms iepazīstos ar ši ezera raksturojošo informāciju

    28.09.2005 - 10:31

  • pelis

    man patīki ka ir ezera parametri, it sevišķi dziļumi

    30.09.2005 - 20:11

  • Norberts

    Man arī patīk, ka var apskatīt ezeru kartes un to dziļumus(patiešām noderīgi), vienīgi varētu būt, ka par zvejas tiesībām, infomācija var būt dažos gadījumos neprecīza, vismaz pāris tādas atradu. Ka nesanāk, ka aizbrauc un zvejas tiesības vairs nepieder valstij un var aplauzties....

    16.10.2005 - 19:49

  • oskars

    pievienojos iepriekshminetajiem !

    16.10.2005 - 19:56

  • juris

    pateicoties šim vortālam esmu šovasar atpūties ļoti skaistos ezeros, baudījis zivju vilkšanu, bet galvenais ir un paliek pati daba

    25.11.2005 - 17:09

  • Liga

    Paldies izgudrotajiem par visiem tematiem.

    25.04.2007 - 20:46

  • norments

    daudziem ezeriem nav foto ,nepaarbadiits info utt.,vai ari info njemts no veciem avotiem

    09.06.2007 - 00:20

  • Andris

    norment, paldies par kritiku. Ja esi pamanījis kādu ezeru ar nepārbaudītu informāciju, lūdzu pievieno labojumus pie attiecīgā ezera lapas. Tāpat gaidīsim Tavas fotogrāfijas tiem ezeriem, kuriem fotogrāfijas vēl nav pievienotas!

    10.06.2007 - 23:45

  • ra

    vortāls ir daudz devis um ņēmis ar(bij vēži, vairs nav, nebij cilvēku, tagad ir, utt)it kā jau po, (krievi) ar sāka prāvākus gabalus no rīgas bliest un visi citi ar, bet uzņemties un apkopot to visu infu --visu cieņu, bet nu kas attiecās par mūžīgo čīkstēšanu atsūti, iedot,bl uzņēmies dari un..

    25.06.2007 - 19:13


Return to Ezeri.lv forum

  • Our sponsors:
  • www.e-formas.lv
  • Sorosa Fonds Latvija
  • LVAF
  • More on lakes:
  • ILEC
  • Poseidon.by
  • UKLakes
  • VISS Sverige
  • Lake Net
  • Zive
  • Baikal
  • labaslaivas