Ezeru apsaimniekošana

  • Andrejs

    Redzēju LTV 7 raidiijumu krievu valodā par copi(08.09.2003.). Beigu sižetā pazīstamais makšķernieks Egons Simsons izteica piedāvājumu, ka Latvijā iespējams nomāt ezerus, lai pēc tam tos apsaimniekotu. Man būtu konkrēta interese par šāda tipa projektu, bet diemžēl nav nekāda kontaktinformācija, kur man būtu jāgriežas. Varbūt ir iespējas palīdzēt? Īpaši mani interesē Liepājas rajona teritorijas vai tuvākā apkārtne. Paldies

    10.09.2003 - 15:10

  • Jānis

    Liekas, ka pirmais ezeru nomas vilnis jau beidzas. Standarta metode bija - iznomāt, zivis izķert un pārdot. Pozitīvu piemēru ir ļoti maz, viens no tiem Viešūrs. Negatīvu - daudz vairāk. Ir pat gadījums, ka liegumā esošs ezers iznomāts, un iznomātas arī rūpnieciskās zvejas tiesības, un tas viss ir nelikumīgi (Dauguļu Mazezers). Atbildēt varētu precīzāk, ja Jūs uzrakstītu, ko ezerā gribat darīt. Atkarībā no izvēlētā darbības veida būtiski atšķiras procedūra.

    10.09.2003 - 22:41

  • Andrejs

    Atbilde Jānim! Pagaidām gan ideju līmenī, bet lieta varētu izvērsties ap tūrismu (atpūtas un sporta bāze vai kas tml.) + makšķerēšanas iespējas. Ir doma arī par zivju audzēšanu (varētu būt arī vēži). Principā lieta grozās ap to - pilnīgi bez kreisajām domām kaut ko izķert un pārdot. Paldies!

    15.09.2003 - 19:35


Atgriezties uz Cope forumu

  • Our sponsors:
  • www.e-formas.lv
  • Sorosa Fonds Latvija
  • LVAF
  • More on lakes:
  • ILEC
  • Poseidon.by
  • UKLakes
  • VISS Sverige
  • Lake Net
  • Zive
  • Baikal
  • labaslaivas