ziņas par ezeriem

  • ooooo

    vai kāds zin, cik daudz % aizņem ezeri, kas ir seklāki par 2 m

    12.12.2002 - 14:27

  • Vita

    Noteikti vairāk par 60 km2 (kas būtu apmēram 18. daļa no kopējās Latvijas ezeru platības), taču, cik vairāk, to precīzi pateikt nevarēs neviens, jo sīkajiem ezeriem, kuru skaits ir liels, dziļumi nav mērīti.

    12.12.2002 - 15:54

  • Nellija

    Paldies par "Ezeri.lv". Gribētos palīdzēt lieliskajiem lapas autoriem. Vai var iesaistīties kādā komandā, kura novērš Latvijas ezeru problēmas? Piemēram, vajadzētu attīrīt no Ojatu ez.uz Sivera ezeru iztekošo upīti. Pēc upītes aizbēršanas ezera neparasti dzidrais ūdens sācis duļķoties. Un vēl. Kā rīkoties, ja netiek galā ar dabas liegumu iznīcinošajiem "tūristiem"?

    12.12.2002 - 19:32

  • Jānis

    Ezeru aizsardzībai redzu 3 galv. virzienus - 1.sabiedrības informēšana un izglītošana, šai lauciņā darbojamies jau sen, labprāt saņemsim un izvietosim informāciju, rakstus, utt. utjp.; 2.VISU Latvijas ezeru aizsardzībai - jāsaved kārtībā ezeru aizsardzībai nepieciešamie likumi un noteikumi, labprāt nosūtīsim Jums komentēšanai projektētos norm. aktus; 3.atsevišķu ezeru aizsardzībai - iesakām domubiedru grupai ņemt un ezerus nomāt tādam neparastam mērķim kā dabas objektu aizsardzībai. Protams, būs kādas izmaksas, bet lielas summas jau pašvaldības neplēsīs. Šeit mēs varētu piepalīdzēt ar konsultācijām, bet vajadzēs arī pašu kompetenci. Ja ezers ir ĪADT, var mēģināt dabūt naudu apsaimniekošanai no valsts vai ES vai citiem fondiem.

    18.12.2002 - 23:38

  • rolands to Nellija

    Nellij, tā upīte no Ojāta tek caur manu zemi, tā kā es piedalos.Vai tev arī kāds īpašums pie Ojāta?

    09.01.2003 - 14:09

  • Aldis

    Sveiki VITA!!Cik es saprotu Jūs esat kaut kā saistita ar vortālu ezeri.lv??? Jūs esat administrātore?Kādēļ daziem ezeriem nav redzamas bildes?Varbut jums kaut kādā veidā ir nepieciešamas bildes?Vai tagad arī notiek izbraukumi uz ezeriem un veikta kaut kada darbība ar informāciju,vai ar tās iegūšanu.Labprāt iesaistītos kādā no ekspedīcjām

    19.04.2006 - 23:07

  • Hess

    :) ja ir velme es labprat reizumis varetu apsekot kadu ezeru .. padalities ar info un megjinat palidzet ar infoo ..:) pagaidam nau leila bet izbraukat kadu ezeru ar eholotu... pamakshkjeret zivis.. papetit un nofotografet es labprat :D
    ja vajag paligus rakstiet uzs ecrire@inbox.lv :) man galvenais lai ir iemels uzs kadu ezeru aizbraukt :D
    a ja vel kadam noderigi bus

    22.11.2007 - 22:55

  • selis

    es gribetu ievietot informaciju par savu ezeru bet ka to izdarit?

    27.08.2013 - 21:13

  • Our sponsors:
  • www.e-formas.lv
  • Sorosa Fonds Latvija
  • LVAF
  • More on lakes:
  • ILEC
  • Poseidon.by
  • UKLakes
  • VISS Sverige
  • Lake Net
  • Zive
  • Baikal
  • labaslaivas