Kisezers.

  • Gincha

    Gribetos padiskutet par Kisezeru, ta vesturi, karti, un citam lietam, ta ka man ir tas gods gan ziemu un vasaru tur makskeret. Ipasi interese Kisezera karte, gultnes reljefs, vesture ( ipasi kanala izcelsme kas to savieno ar Daugavu un ir maksligs, visduslaikos to reakusi kada tur netalu esosa klostera muki ) Langas upite, ta savienojusi pirms Kisezera-Daugavas kanala izraksanas ezeru ar juru. Cope ezera, labakas vietas, salas, nozvejojamas zivis. P.S. Protams zel ka no pilsetas puses arvien mazakas paliek iespejas pieklut ezera:-(((((

    21.03.2004 - 18:34

  • inspektors

    VALDIBA ar likumu aizliedza zvejot ar tikliem ari KISEZERA.Tomer musu Inspektori ar'"vecajiem ieganstiem"un "saviem"zvejniekiem pat narsta laika intensivi zvejo.Tapec uz labiem lomiem neceri. Varbut pacinieties ar so cucibu...

    05.05.2004 - 14:31

  • Gincha

    Kisezera copei nav ne vainas, nemot vera ka tas savienojas ar Daugavu un citiem ezeriem, lidakas , zandarti, asari, raudas, vis ko sirds velas, vajag tikai vietas zinat. Pats esmu redzejis 15 kg pern nokjertas lidakas galvu, un turpat Kisezera.

    06.05.2004 - 21:37

  • Gincha

    Pavisam nesem kauc kads legals zvejnieku artelis paris reizes nedelja vilka cauri visam ezeram vadu, un laikam jau bija ta verts, bail padomat cik zivju vinji cela ara .

    06.05.2004 - 21:38

  • Maksis

    Pats biezi vizinos ar savu laivu pa Kiisiiti un biezi vien ar vizuljiem uzker seklumaa kaadu tiiklu. Nezinu ko lai dara, jo ja panjemu laivaa var pieshuut man tiiklu likshanu, ja izmetu krastaa var putni iepinkereeties!

    10.06.2004 - 22:05

  • Jānis

    Es daru tā - tīklu sagriežu vēl ezerā, tad velku laukā, kur sadedzinu. Nekādu problēmu, it sevišķi brīvdienās, kad aizliegta pat legālā tīklu zveja. Ja nu kāds pārcentīgs inspektors gadās, ko viņš ierakstīs aktā: "atrastas bojāta tīkla atliekas?"

    14.06.2004 - 14:40

  • Gincha

    Tiesi , ta , tiklu uzreiz sagriezt, tad izvilkt krasta un launakaja gadijuma sadedzinat, sintetika ka neka .Ists "ribnadzores "uzreiz atskirs ar aci tiklu liceju no makskernieka

    26.07.2004 - 17:49

  • katrina

    ķišezars ir skaists naktī

    29.09.2008 - 18:38

  • Andzejs

    Zivju kisezera ir gana daudz.Vajag tikai nedaudz zinat ezera gultni,daudzmaz normali laika apstakli,piemeklet pareizo vobleriti,vai kadu citu esmu,un tuksa nepaliksiet.Lidakas,zandarti un asari kisezera ir dadz,un lieli.Spiningoju tur kadus gadus septinus,nedela paris reizes.tuksa esmu bijis loti reti.

    23.10.2009 - 14:13


Return to Cope forum

  • Our sponsors:
  • www.e-formas.lv
  • Sorosa Fonds Latvija
  • LVAF
  • More on lakes:
  • ILEC
  • Poseidon.by
  • UKLakes
  • VISS Sverige
  • Lake Net
  • Zive
  • Baikal
  • labaslaivas